ITTHON TARTOTTUK A HÁROM PONTOT

2024.02.17

Kétszer is vezetett csapatunk, a második három pontot ért.

A Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 17. fordulójában Papp Endre irányításával a Férfi Felnőtt csapatunk otthonában fogadta a FK 1899 Szeged-SZEOL csapatát. A mérkőzés kezdetén Bokányi Richárd a 10. percben egy bal oldali beadásból fejjel szerzett vezetést csapatunknak. A vendég csapat azonban a 32. percben megítélt büntetőből egyenlített. Így az első félidő 1 : 1-es eredménnyel zárult. A második félidő hajrájában Rádóczi Dávid a 72. percben egy büntető területen belüli kényszerítőtt követően talált be a vendég kapuba, ezzel újabb egygólos előnyt szerezve együttesünknek. A mérkőzés további részében nem született több gól, így csapatunk újabb három ponttal gazdagodott.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 17. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2024. feburár 17. (szombat) 11:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚FK 1899 Szeged-SZEOL 2 : 1 (1 : 1)

Kezdőcsapat: Weszelovszky G., Vajda M., Róka B., Heidrich B., Rádóczi D., Csehó M. (⬇️ 57'), Csizmadia L., Holcsik B. (⬇️ 46'), Mészáros G., Pioker T. (⬇️ 84'), Bokányi R.

Cserék: Mison B., Pető B. (⬆️ 70'), Hovanyecz A.(⬆️ 84'), Czékus Zs., Tajthy L.(⬆️ 46', ⬇️ 70'), Szalma G. (⬆️ 57')

Vezetőedző: Papp Endre

Gólszerző: Bokányi R. (⚽ 10'), Rádóczi D. (⚽ 72')

Papp Endre értékelése: Ahogy a múlthéten, most is jól kezdtünk, ahogy elvárható hazai pályán kezünkbe vettük az irányítást. Jött is a gól egy szép beadás után, majd ezután is megvoltak a helyzeteink. 30perc után lekellett volna zárnunk a mérkőzést, ehelyett a semmiből jött a büntetés! Utánna a mérkőzés végéig kemény mezőnymunka mellett a kapu előtt szinte csak nekünk volt helyzetünk, amibôl meg is szereztük ezt a nehéz győzelmet! Fiúk teszik a dolgukat, mennek előre minden meccsen, de lekell tudni zárni, mert a helyzeteink bőven megvannak ehhez, nem görcsössé válni. Ez a kezdeti szakaszba benne van és tudom hétről-hétre ez csak jobb lesz! Hajrá MVSE! Köszönjük a mai kiváló szurkolást!

A következő bajnoki mérkőzésen a Hódmezővásárhelyi FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. február 25. (vasárnap) napján 14:00 órától, a Hódmezővásárhelyi Városi Stadion játszák.