ISMÉT MAGABIZTOSAN NYERT FELNŐTT CSAPATUNK!

2023.11.04

Újabb megérdemelt győzelmet aratott csapatunk.

Papp Endre együttese igencsak meggyőző játékkal rukkolt elő az Algyő csapata ellen. A mérkőzés alaphangját Bokányi Richárd adta meg a 5. percben, aki vezetést szerzett csapatunknak. Ezt követően is mi irányítottuk a játékot, ám a 24. percben a vendégek egy szögletrúgást követő fejesből eredményesek voltak. Sokáig azonban nem mutatott döntetlent az eredményjelző, Bokányi Richárd 39. percben szabadrúgásból rögtön visszaállította a mórahalmi előnyt, amit egy újabb hazai találat követett büntetőrúgásból, amit Róka Botond magabíztosan értékesített.  A folytatásban is jobban játszott együttesünk, a hajrában Tajthy Lénárd 66. percben szerzett szezonbeli első találatával alakult ki a 4 : 1-es végeredményt. A fiúk 20 ponttal a tabella  5. helyén állnak.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 12. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2023. november 04. (szombat) 13:30

Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 M-Perfect Home - Algyő  4 : 1 (3 : 1)

Kezdőcsapat: Weszelovszky G., Tajthy L. (⬇️ 74'), Vajda M., Görbe B.,  Csizmadia L., Holcsik B. (⬇️ 76'), Pető B., Mészáros G., Ábrahám B., Bokányi R. (⬇️ 87'), Róka B. (⬇️ 82')

Cserék: Mison B., Trója G. (⬆️ 87'), Rádóczi D. (⬆️ 74'), Csehó M. (⬆️ 76'), Fodor Zs. (⬆️ 82'), Rádóczi D., Baucic T.

Vezetőedző: Papp Endre

Gólszerző: Bokányi R. (⚽ 5', ⚽ 39'), Róka B. (⚽ 45'), Tajthy L. (⚽ 66'),

Papp Endre értékelése: Nagyon büszke vagyok a csapatomra! Tudtuk, hogy nagyon jó csapattal találkozunk és szinte csak hibátlan jàtékkal tudjuk itthon tartani a 3 pontott. Ma ez történt, többen más szerepkörben, más utasításokkal jàtszott, de azt kíváloan! Mind támadásban és mind védekezésben sikerült felül múlni az Algyő csapatát! De ami a legjobban tetszett hogy az első perctől a 90.perc után is az öltőzőben is egy csapat voltunk! Ezt eddig is tudtam és ha fiúk is ezt elhiszik akkor nagyon szép dolgok is történhetnek ezután is. Hajra MVSE! Köszönjük a kiváló szúrkolàst!

A következő bajnoki fordulóban a SZVSE-G-Falc Kft. csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. november 11. (szombat) napján 13:30 órától, a Szegedi Vasutas SE Sporttelepen játszák.