ISMÉT GYŐZTESEN HAGYTA EL A PÁLYÁT CSAPATUNK

2023.08.03

Sima győzelem az Ásotthalom ellen.

Lejátszotta negyedik edzőmérkőzését csapatunk a nyári felkészülés során. Papp Endre együttese a Ásotthalmi TE csapatát fogadta hazai pályán szerdán.

Liga: Felkészülési mérkőzés

Mérkőzés dátum/idő: 2023. augusztus 02. (szerda) 18:00

Mórahalom VSE – Ásotthalmi TE 2 - 0 (2 - 0)

Kezdőcsapat: Mison B., Mészáros G., Görbe B., Nagy M., Tajthy L., Szalma G., Ábrahám B., Rádóczi D., Bokányi R., Tóth M., Holcsik B.

Csereként pályára lépett: Weszelovszky G., Trója G., Vajda M., Fenyvesi B., Rádóczi D., Róka B., Cseho M., Baucic T., Fodor Zs., Suták G., Czékus Zs., Szűcs D.

Vezetőedző: Papp Endre

Papp Endre értékelése: Mai mérkőzésen már az első perctől irányítani akartuk a mérkőzést és úgy gondolom ez a végig a mérkőzésen sikerült is, megha mi sort is tudtunk cserelni, addig Asotthalomnak több meghatározó játékosát kellett nelkülözni! Szép támadásokat vezettünk, átmenetek ma nagyon rendbe voltak, egyedül a sok kihagyott helyzet miatt lehet kicsit hiányérzete a csapatnak és nekem is! Hajra MVSE! Sok sikert Asotthalomnak!

A következő edzőmérkőzésen a újfent Bácsalmási PVSE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023.08.05. (szombat) napján 18:00 órától, a Bácsalmási Sportelepen játszák.