HÁTRÁNYBÓL MEGFORDÍTOTT MÉRKŐZÉS

2022.03.20

Továbbra is tartja első helyét az U19 csapata.

Az első félidő után 1-0 hátrányban volt a St. Mihály FC U19 ellen a Mórahalom VSE U19 csapata, de a félidőt követően a második játékrészben jobb, magabiztosabb játékot mutatva Börcsök Balló hatvanegyedik, valamint hatvannyolcadik perceben szerzet, két egymást követő találatával kiharcolta a győzelmet és az érte járó három pontot csapatunk. Ennek a győzelemnek köszőhetően ismételten növelte előnyét a tabella éllén álló együttesünk.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei U19 "A" 17. forduló

Helyszín: KÉSZ Sport Aréna

Mérkőzés dátum/idő: 2022. március 20. (vasárnap) 10:00

St. Mihály FC U19 - Mórahalom VSE U19 1-0 (2-1)

Mórahalom VSE: Mison B., Csurgó B., Csiszár Cs., Tajthy L., Rózsa G., Trója G., Szalai R., Börcsök B., Kurucz P., Bubori K., Kiss D.

Cserék: Négyökrű G. (52.), Négyökrű K. (90.)

Edző: Kiss Balázs

Gólszerző: Börcsök B. (⚽ 61., ⚽ 68.)

Kiss Balázs értékelése: Akadozott a játék az első 45 percben, de most is a második félidőben nőttünk az ellenfelünk fölé. Jobban kell koncentrálni és hamarabb le kell zárni az ilyen mérkőzéseket!