HARMADIK FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEN MEGVAN A MÁSODIK GYŐZELEM

2024.01.28

Magabiztos győzelmet aratott csapatunk.

Csapatunk harmadik téli felkészülési mérkőzésén ismét győzelmet aratott, ezúttal a Deszk SC ellen. A párharc végén 4:1 arányban nyert együttesünk, és ezzel második győzelmünket szerezék meg a felkészülési időszakban. A mérkőzés során mutatott teljesítményük remekül mutatja, hogy egyre jobb formába van csapatunk, ami nagyszerű jel a közelgő tavaszi szezonra való optimális felkészülésünk szempontjából.

Liga: Felkészülési mérkőzés

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/idő: 2024. január 27. (szombat) 11:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE 🆚 Deszk SC 4 : 1 (1 : 0)

Kezdőcsapat: Mison B., Tajthy L., Vajda M., Rádóczi D., Ábrahám B., Holcsik B., Csehó M., Fodor Zs., Dobronoky V., Bokányi R., Szalma G.

Cserék: Weszelovszky G., Rádóczi D., Mészáros G., Róka B., Csizmadia L., Fenyvesi B., Czékus Zs.

Vezetőedző: Papp Endre

Papp Endre értékelése: Mai mérkőzés kiválóan szolgálta a felkészülésünk ezen szakaszát, hiszem a bajnokságban van 2-3 hasonló játékot játszó ellenfelünk! Domináltunk a mérkőzés nagy részén, mégha veszélyes tàmadójátékott mutatott a deszki csapat. Átmeneteink jól néztek ki még ha mai napon a támadó harmadba több hiba csúszott mint legutóbb! Dolgozunk tovább, javítjuk a hibákat és koncentrálunk arra mégjobban, ami jól müködött! Sok sikert kívánunk a Deszk-nek! Köszönjük Kiss Balázsnak a vendéglátást a 3.félidőben, hasznos volt!

A következő felkészülési mérkőzésen a Sándorfalvi SKE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. február 03. (szombat) napján 11:00 órától, a Sándorfalvi Sportpályán játszák.