HAJRÁBAN MENTETT PONTOT CSAPATUNK

2024.03.03

Az utolsó pillanatokban lett meg az egy pont.

A Férfi Felnőtt csapatunk Szalma Gergely irányításával a Csongrád-Csanád megyei I. osztály 19. fordulójában a Makó FC együttesét fogadta a hazai pályán. A mérkőzésen a mórahalmi csapat kezdte jobban, Bokányi Richárd távoli lövésével szerzett vezetést csapatunknak a mérkőzés első felében, az első játékrész 23. percében. Így az első félidő 1:0-s hazai előnnyel zárult. A második félidőben a vendég együttes kontratámadásokat követően kiegyenlítette a mérkőzés állását a 70. percben, majd egy újabb kontra után a 85. percben megszerezték a vezetést, megfordítva ezzel a mérkőzés állását. A mérkőzés véghajrájában csapatunk mindent megtett az egyenlítésért, ami sikerült is, miután Bokányi Richárd újabb távoli lövése az utolsó pillanatban bevette az elenfél kapuját, aminek köszönhetően sikerült itthon tartanunk egy pontot. Azonban a két elveszített pont miatt visszacsúsztunk a bajnokság negyedik helyére a tabellán.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 19. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2024. március 02. (szombat) 14:30

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚Makó FC 2 : 2 (1 : 0)

Kezdőcsapat: Weszelovszky G., Róka B. (⬇️ 78'), Hatvani I. (⬇️ 66'), Rádócz D. (⬇️ 58'), Ábrahám B. Csizmadia L. Holcsik B. (⬇️ 78'), Mészáros G., Heidrich B. (⬇️ 75'), Dobronoky V., Bokányi R.

Cserék: Mison B., Tajthy L. (⬆️ 78'), Vajda M., Pető B. (⬆️ 58'), Hovanyecz A. (⬆️ 75'), Csehó M. (⬆️ 87'), Szalma G. (⬆️ 66')

Vezetőedző: Papp Endre

Gólszerző: Bokányi R. (⚽ 23' ⚽ 91')

Papp Endre értékelése: Sok féleképpen lehet nézni a mai mérkőzést! Aki nem látja csak hétvégén a srácokat, az mindenki ellen csak a győzelmet várja el. Aki velük dolgozik vagy látja a hét többségébben az tudja, hogy tehetséges, fiatal, focizni akaró és edzeni akaró társaság. Amikor idejőttem a mérkôzések 60%-án védekeztünk, elakartuk rontani az ellenfél játékát és abból épitkeztünk. Ebben az évben már 90%-ban dominálunk, helyzeteket alakítunk ki és sajnos sokat hagyunk is ki, de mi akarunk focizni és a szurkolókat boldoggá tenni! Ezek a srácok és vezetőség mindent beletesz, hogy a legjobban szerepeljünk és ez létre is fog jönni a bajnokság zárásánál. Mai hibákból tanulni fogunk, tudjuk mit csináltunk jól és mit kevésbé! A focit gólra játszák és ezt szem előtt tartjuk a következő mérkőzéseken, mégha hibázni képes emberek is játszák ezt a játékot. Büszke vagyok a srácokra, mert tudom hogy ma ők a legszomorubbak!

A következő bajnoki mérkőzésen a Tiszasziget SE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. március 09. (szombat) napján 14:30 órától, a Tiszasziget Községo Szabadidő Park játszák.