GYŐZELEMMEL KEZDTE AZ ÉVET CSAPATUNK

2023.02.12

Nagyon fontos három pont került begyűjtésre.

Nagyon fontos győzelmet aratott az év első bajnokiján csapatunk. Papp Endre együttese a Balástyához látogatott. Jól alakult a találkozó együttesünk számára, hiszen első félidő 3. percében Csizmadia László találatával vezetést szerzett, amint nem sokkal később a mérkőzés 19. percében Baji Renátó gólja követet, így két gólos előnnyle zárult az első félidő. A szünet után is a Mórahalom VSE akarata érvényesült. Előbb a 62. percben Holcsik Báliint növelte az előnyt, majd a hajrá 88. percében Tajthy Lénárd iratkozott fel a góllövőlistára és állította be a négygólos győzelmet. Együttesünk 24 ponttal a 6. helyen áll, a mezőny pedig továbbra is sűrű, hiszen a 7. Hódmezővásárhely „csak” öt pontra van tőlünk.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei I. osztály 17. forduló

Helyszín: Sándorfalva Sportpálya

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. február 11. (szombat) 14:00

KSE Balástya - Mórahalom VSE 0 - 4 (0 - 2)

Mórahalom VSE: Weszelowszky G., Vajda M., Mészáros G., Holcsik B. (⬇️ 65'), Csizmadia L. (⬇️ 80'), Baji R. (⬇️ 76'), Nagy M., Rádóczi D. (⬇️ 75'), Rádóczi D. (⬇️ 84'), Bokányi R., Szalma G.

Cserék: Mison B., Tajthy L. (⬆️ 80'),  Görbe B., Fodor Zs. (⬆️ 65'), Malatinszki Á. (⬆️ 75'), Szalai R. (⬆️ 84')

Edző: Papp Endre

Gólszerző: Csizmadia L. (⚽ 3'), Baji R. (⚽ 19'), Holcsik B. (⚽ 62'), Tajthy L. (⚽ 88')

Papp Endre értékelése: A fiúk az első perctől kezdve kellő alazáttal és felfogással áltak a mérkőzéshez, aminek már a 3. percbe meg is lett egy gyonyoru támadás után a gyümölcse! Ezután is folyamatosan az ő térfelükön folyt a játék, ami tovabbi helyzetekkel pàrosult. Szép gólokat rugtunk és megannyi helyzet maradt még ki. Első mèrkőzésnek fontos volt a 3 pont, ami meg is lett, végig stabilak voltunk és sok olyan dolog köszönt vissza, amit edzésen gyakorlunk, mégha néha volt olyan periodus is, amikor döcögö a gépezet, igaz ez már magabiztos vezetésnél!

A következő bajnoki fordulóban a Hódmezővásárhelyi FC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. február 18. (szombat) napján 14:00 órától, az Móradombi Sportközpont játszák.