GYŐZELEM IDEHAZA!

2023.09.09

Megszakította a nyeretlenségi szériáját csapatunk.

Az elmúlt három forduló nyeretlenűl megvívott mérkőzései után csapatunk mindenképpen ki akarta köszörűlni a csorbát az ESK Kiskundorozsma együttese ellen. Küzdelmes játékot hozott a mérkőzés, amelyen az első félidőben nem esett gól. A második játékrész hajrájában viszont Tóth Martin juttatta kapuba a labdát, amivel megszerezte a vezetést együttesünk számára, és mint később kiderült, a győzelmet is. A Mórahalom VSE így az elmúlt négy bajnoki meccsén az első győzelmét aratta, és 4 ponttal a 8. helyen áll a tabellán.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 4. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2023 szeptember 09. (szombat) 16:30

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - ESK Kiskundoorzsma  1 - 0 (0 - 0)

Kezdőcsapat: Weszelovszky G., Tajthy L.(⬇️ 76'), Vajda M., Csizmadia L., Holcsik B., Pető B., Csehó M.(⬇️ 76'), Mészáros G., Ábrahám B., Bokányi R.(⬇️ 76'), Róka B.

Cserék: Mison B., Fenyvesi B. (⬆️ 88'), Trója G. (⬆️ 81'), Kónyai R. (⬆️ 46', ⬇️ 81'), Tóth M. (⬆️ 42'), Rádóczi D., Baucic T.

Vezetőedző: Papp Endre

Gólszerző: Tóh M. (⚽ 91')

Papp Endre értékelése: Csapatunk óriási győzelmet aratott! Végig hittek benne, hogy amiért dolgozunk hetről-héátre meglesz a gyümölcse! Számomra az viszont meglepő volt, megha keszültünk is a massziv védekezésükre és a néhol durva jatékukra, de 8-1-1-s védekezésre nem számoltunk, mikor úgy gondolom vagy 4 - 5 jó kvalitású játékossal is rendelkeznek. Csapatom első perctől magához ragadta a kezdeményezést és egész merkőzésen kiválóra vizsgáztak, mert dorozsmai helyzet nem is volt, míg nekünk 2-3 nagy helyzetünk is akadt a gólon kivűl! Az egész mérkőzés alatt mentünk előre tiszteségesen és türelmesen kerestük a rést a védelmen! Jól reagáltunk minden szituációra, amikor elvesztette a csapat a kapitányát serülés miatt és felidőbe is serülés miatt kellett cserelni vagy a kihagyott büntetőnk után! Büszke vagyok a fiatal csapatomra! Munka nem áll meg, most kell mégjobban beletenni! Köszönjük a kiváló közönségnek a drukkolást!

A következő bajnoki fordulóban a Szentesi Kinizsi SZITE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. szeptember 17. (szombat) napján 16:00 órától, a Szentesi Városi Stadionban játszák.