GYŐZELEM A MEGYEI KUPÁBAN

2023.04.13

Készülhet a következő körre csapatunk.

Sikerrel vette a Csongrád-Csanád Megyei Kupa 3. fordulóját csapatunk. Papp Endre együttese a Megyei II. osztályban szereplő Ásotthalomhoz látogatott. A hazaiak szereztek vezetést az első félidőben, amire nem sokkal később érkezet a mórahalmi válasz is, így 1-1-s mérkőzés állással vonulhattak szünetre csapatok. A szünetet követően a második játékrész legvégéig kellett várni a döntő találatra, amit csapatunk szerzett meg és így beállították az 1-2-es végeredményt.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei Kupa 3. forduló

Helyszín: Ásotthalom Sportpálya

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. április 12. (szerda) 17:00

Ásotthalmi TE - Mórahalom VSE 1 - 2 (1 - 1)

Mórahalom VSE: Weszelovszky G., Tahthy L., Vajda M., Görbe B., Holcsik B., Tóth M. (⬇️ 66'), Baji R., Mészáros G., Nagy M. (⬇️ 78'),, Bokányi R., Szalma G.

Cserék: Mison B., Szűcs D., Pető B. (⬆️ 66'), Császár M., Rádóczi D. (⬆️ 78')

Edző: Papp Endre

Gólszerző: Bokányi R. (⚽ 40'), Tajthy L. (⚽ 92'),

Papp Endre értékelése: Igazi futtbal hangulatba leptünk pályára ma! Első perctől a kezünkbe vettük a mérkőzést, ellenfél kapusa tudta csak kivételes védéseivel meccsbe tartani az ásotthalmiakat. Pontrugásaik voltak veszélyesek csak, de a fiúk szépen tartották magukat a megbeszeltekhez és igaz a múlthéten mi ereztük milyen utolsó percben pontokat bukni, most megérdemelten jutottunk tovabb 2 szép gólall! Fiuk vegig higgadt és magabiztosak voltak megha kicsit hianyzott az extra frisseség. Hétvégén SZVSE és megyünk tovább!

A következő kupa fordulóban a SZVSE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. május 03. (szerda) napján 17:30 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.