GÁLÁZTAK A FIÚK!

2024.03.17

Nagyarányú győzelem.

Papp Endre vezetésével a Férfi Felnőtt csapatunk remek teljesítményt nyújtott a Csongrád-Csanád megyei I. osztály 21. fordulójában, amikor otthonunkban fogadtuk a KSE Balástya együttesét. Az összecsapás elején már lendületes játékkal indultunk, és Hatvani István remek találatával már a 7. percben megszereztük a vezetést. Azonban a vendégek sem tétlenkedtek, és a 18. percben Bitó Martin távoli lövése kiegyenlítette az állást. A mérkőzés 24. percében a Balástya csapatának egyik játékosát, Bagi Bemce Mihályt piros lappal állították ki egy súlyos szabálytalanság miatt, így ők létszámban hátrányba kerültek. Az emberelőnyt kihasználva a 38. percben Dobronoky Viktor, majd a 44. percben Hatvani István második góljával 3 : 1-es eredményel vonultunk az öltözőbe. A második félidőben sem engedtünk a tempóból, és Bokányi Richárd 55. percben szerzett góljával tovább növeltük előnyünket. A 66. percben ismét Bokányi Richárd volt eredményes. Ezt követően Pióker Tibor is beköszönt a 78. percben a vendég kapujába, majd Bokányi Richárd a mérkőzés 84. percében triplázott. Végül 7 : 1-es győzelmet arattunk, megérdemelve megszerezve a három pontot. Az eredmény nem csak a remek teljesítményünket, de a csapat összetartását és kitartását is jelzi, ami alapján büszkék lehetünk a játékosokra és az edzőre egyaránt.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 21. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2024. március 16. (szombat) 15:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚KSE Balástya 7 : 1 (3 : 1)

Kezdőcsapat: Weszelovszky G., Vajda M., Hatvani I. (⬇️ 72'), Árahám B., Csizmadia L. (⬇️ 24'), Holcsik B. (⬇️ 69'), Pető B., Pióker T., Dobronky V., Bokányi R., Szalma G. (⬇️ 60')

Cserék: Mison B., Tajhty L. (⬆️ 72'), Róka B., Rádóczi D. (⬆️ 46'), Csehó M. (⬆️ 60'), Hovanyecz A. (⬆️ 69'), Mészáros G. (⬆️ 57', ⬇️46')

Vezetőedző: Papp Endre

Gólszerző: Hatvani I. (⚽ 9', ⚽ 44') Dobronoky V. (⚽ 39'), Bokányi R. (⚽ 55', ⚽ 66', ⚽ 84'), Pioker T., (⚽ 78')

Papp Endre értékelése: Csapatom a múlt heti kiváló formát áthozta a mai mérkőzésre! Mindenki nagyon magas szinten játszott a mai napon. Szebbnél szebb támadásokat vezettünk és szép, kidolgozott gólokat rúgtunk. Mai szép győzelmünket csak a két súlyos sérültünk árnyékolja be. Jobbulást nekik! Várjuk vissza őket! Hajrá MVSE!

A következő bajnoki mérkőzésen a DBFUTBALL Brodány SK csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2024. március 23. (szombat) napján 15:00 órától, a Bordány Sportpályán játszák.