FUTSAL U9: LEZAJLOTT A HARMADIK FUTSAL FORDULÓ

2024.01.07

Két győzelem és egy döntetlen mérleg.

Szombaton rendezték a Csongrád-Csanád Vármegyei Futsal U9-es bajnokság "Nyilas" csoportjának harmadik fordulóját. Mindez a gyakorlatban azt jelentette, hogy a házigazda Bordány mellett Mórahalom, Bácsalmás és Zsombó csapatai körmérkőzéses rendszerben játszott egymással.

Helyszín: Bordányi Sportcsarnok

Az első mérkőzést a Bácsalmási PVSE ellen játszották, ahol csapatunk nagyszerű játékkal 1 : 4-re nyerte a mérkőzést.

Liga: FUTSAL U9 "NYILASI" 3. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 06. (szombat) 09:30

Bácsalmási PVSE🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 1 : 4 (0 : 2)

A második mérkőzésen a Zsombó SE együttese ellen léptek pályára, ahol csapatunk szoros mérkőzésen 3 : 3-as döntelent ért el.

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 06. (szombat) 10:30

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚Zsombó SE 3 : 3 (2 : 3)

A harmadik mérkőzésen a DBFutball Bordány SK csapata ellen játszották, ahol csopatunk gólgazdag mérkőzésen 3 : 5-re győzedelmeskedett.

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 06. (szombat) 11:30

DBFutball Bordány SK🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 3 : 5 (0 : 2)

Mészáros Gergő értékelése: Gratulálok a srácoknak, nagyon jól játszottak! Így kell elkezdeni az új évet. Jövő héten ugyan ilyen szép teljesítményt kell nyújtani hazai pályán is.

A csapat tagjai: Tanács F., Fodor M., Fejős D., Pataki S., Kiss B., Gercsó D., Kiss B., Mazula Cs., Ács-Sánta B.

A következő futsal forduló 2024. január 13. (szombat) napján 09:00 órától, a Móradombi Sport- és Rendezvénycsarnok játszák.