FUTSAL U9: BEFEJEZŐDÖTT A NEGYEDIK FUTSAL FORDULÓ

2024.01.14

Egy győzelem és két döntetlen a mérleg.

Szombaton rendezték a Csongrád-Csanád Vármegyei Futsal U9-es bajnokság "Nyilas" csoportjának negyedik fordulóját. Mindez a gyakorlatban azt jelentette, hogy a házigazda Mórahalom mellett Balástya, Bácsalmás és Zsombó csapatai körmérkőzéses rendszerben játszott egymással.

Helyszín: Mórdaombi Sport- és Rednezvénycsarnok

Az első mérkőzést a Bácsalmási PVSE ellen játszották, ahol csapatunk jó játékkal 4 : 2-re nyerte a mérkőzést.

Liga: FUTSAL U9 "NYILASI" 4. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 13. (szombat) 09:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚Zsombó SE 4 : 2 (3 : 0)

A második mérkőzésen a Zsombó SE együttese ellen léptek pályára, ahol csapatunk szoros gólokban gazdag mérkőzésen 3 : 3-as döntelent ért el.

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 13. (szombat) 10:00

Bácsalmási PVSE🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 3 : 3 (2 : 3)

A harmadik mérkőzésen a KSE Balástya csapata ellen játszották, ahol csapatunk szoros mérkőzésen 1 : 1-es döntetlen ért el.

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 13. (szombat) 11:30

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚KSE Balástya 1 : 1 (1 : 0)

Mészáros Gergő értékelése: Gratulálok a srácoknak hazai pályán sok néző előtt nagyon jól játszottak. Úgy gondolom izgalmas mérkőzéseket láthattak a szülők. Sajnos nem nyertük meg mind a három mérkőzést ahogy szerettük volna de így is veretlenül zártuk a hetet.

A csapat tagjai: Gercsó D., Ács-Sánta B., Pataki S., Fejős D., Fodor M., Tanács F., Mazula Cs., Szekeres N., Kiss B., Sándor Sz., Kiss B., Gulyás M.

A következő futsal forduló 2024. február 03. (szombat) napján 09:00 órától, a Balástyai Tronateremben játszák.