FUTSAL U15: BEFEJEZŐDÖTT A HARMADIK FUTSAL FORDULÓ

2024.01.14

Két győzelem és egy döntetlen a mérleg.

Vasárnap rendezték a Csongrád-Csanád Vármegyei Futsal U15-ös bajnokság "Nyilas" csoportjának harmadik fordulóját. Mindez a gyakorlatban azt jelentette, hogy a házigazda Bácsalmás mellett Balástya, Sándorfalva és Mórahalom csapatai körmérkőzéses rendszerben játszott egymással.

Helyszín: Bácsalmási Kézilabda Munkacsarnokba

Az első mérkőzést a Bácsalmási PVSE ellen játszották, ahol csapatunk gólokban gazdag mérkőzésen 4 : 4-es döntetlent ért el.

Liga: FUTSAL U15 "NYILASI" 3. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 14. (vasárnap) 09:00

Bácsalmási PVSE🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 4 : 4 (3 : 2)

A második mérkőzésen a Sándorfalvi SKE együttese ellen léptek pályára, ahol csapatunk kapott gól nélkül, rendikívül nagy gókülöbbséggel 0 : 20-ra nyerték meg a mérkőzést.

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 14. (vasárnap) 11:15

Sándorfalvi SKE🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 0 : 20 (0 : 10)

A harmadik mérkőzésen a KSE Balástya csapata ellen játszották, ahol csapatunk magabizots játékkal 7 : 1-re győzedelmeskedett.

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 14. (vasárnap) 12:00

Kéménygártó-Mórahalom VSE🆚KSE Balástya 7 : 1 (2 : 0)

Kiss Balázs értékelése: 3 forduló után is veretlen a csapat. Elégedett és büszke vagyok, a srácokra!

A csapat tagjai: Bíró B., Hegedűs Z., Lovas A., Hajagos H., Détári K., Valach M., Ördög R., Csúcs Z., Pioker M.

A következő futsal forduló 2024. február 04. (vasárnap) napján 09:00 órától, a Balástya Tornatermében játszák.