FUTSAL U13: LEZAJLOTT A HARAMDIK FUTSAL FORDULÓ

2024.01.21

Egy győzelem, egy döntetlen és egy vereség a mérleg.

Szombaton rendezték a Csongrád-Csanád Vármegyei Futsal U13-as bajnokság "Buzánszky" csoportjának harmadik fordulóját. Mindez a gyakorlatban azt jelentette, hogy a házigazda Mórahalom mellett Bácsalmás, Deszk és Zsombó csapatai körmérkőzéses rendszerben játszott egymással.

Helyszín: Móradombi Sport- és Rednezvénycsarnok

Az első mérkőzést a Zsombó SE együttese ellen játszották, ahol csapatunk gólzporos mérkőzésen 8 : 3-ra nyert.

Liga: FUTSAL U13 "BUZÁNSZKY" 3. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 20. (szombat) 09:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚Zsombó SE 8 : 3 (5 : 1)

A második mérkőzésen a Bácsalmási PVSE együttese ellen léptek pályára, ahol csapatunk 2 : 2-es döntetlent játszott.

Liga: FUTSAL U13 "BUZÁNSZKY" 3. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 20. (szombat) 10:30

Bácsalmási PVSE🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 2 : 2 (1 : 1)

A harmadik mérkőzésen a Deszk SC együttese ellen játszották, ahol csapatunk 0 : 4-es verséget szenvedett.

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 20. (szombat) 12:45

Kéméngyártó-Mórahalom VSE🆚Deszk SC 0 : 4 (0 : 1)

Bokányi Richárd értékelése: Hazai környezetben, remek hangulatban telt a torna. Olykor voltak futsal játékelemek, igen bő kerettel ismét a csapatépítésre helyeztük a hangsúlyt. Köszönjük a Kedves Szülőknek szurkolást!

A csapat tagjai: Baranyás B., Szécsi J., Pázmándy R., Molnár B., Hajdú L., Tóth-Vass B., Péter B., Szaniszló D., Budai Zs., Gercsó D., Péter Á.

A következő futsal fordulót 2024. február 03. (szombat) napján 09:00 órától, a Deszki Sportcsarnokban játszák.