FUTSAL U13: A MÁSODIK FUTSAL FORDULÓ IS VÉGET ÉRT

2024.01.07

Egy győzelem, egy döntetlen és egy vereség a mérleg.

Szombaton rendezték a Csongrád-Csanád Vármegyei Futsal U13-as bajnokság "Buzánszky" csoportjának második fordulóját. Mindez a gyakorlatban azt jelentette, hogy a házigazda Bácsalmás mellett Mórahalom, Deszk és Zsombó csapatai körmérkőzéses rendszerben játszott egymással.

Helyszín: Bácsalmási Kézilabda Munkacsarnok

Az első mérkőzést a Bácsalmási PVSE együttese ellen játszották, ahol csapatunk szoros mérkőzésen 2 : 2-as döntetlen ért el.

Liga: FUTSAL U13 "BUZÁNSZKY" 2. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 06. (szombat) 09:00

Bácsalmási PVSE🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 2 : 2 (1 : 0)

A második mérkőzésen a Zsombó SE együttese ellen léptek pályára, ahol csapatunk 10 gólos mérkőzésen 3 : 7-re győzött.

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 06. (szombat) 11:15

Zsombó SE🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 3 : 7 (1 : 2)

A harmadik mérkőzésen a Deszk SC együttese ellen játszották, ahol csapatunk nagyarányú 1 : 6-os verséget szenvedett.

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 06. (szombat) 12:00

Kéméngyártó-Mórahalom VSE🆚Deszk SC 1 : 6 (0 : 5)

Migh Tamás értékelése: A szombati tornán meg a téli szünetből felébredve érkeztünk, ennek tükrében egy picit könnyedebb hangulatú, csapatkovácsoló futballt játszottunk. Balázs Atyának köszönjük a látogatását, kedves szavait és a nekünk szánt elemózsiát.

A csapat tagjai: Kulcsár Á., Hajdú L., Szécsi J., Gáspár Zs., Pázmándy R., Baranyás B., Molnár B., Gercsó Á., Péter B., Péter Á.

A következő futsal forduló 2024. január 20. (szombat) napján 09:00 órától, a Móradombi Sport- és Rendezvénycsarnokban játszák.