FUTSAL U11: A HARMADIK FUTSAL FORDULÓ IS VÉGET ÉRT

2024.01.14

Két győzelem és egy döntetlen a mérleg.

Szombaton rendezték a Csongrád-Csanád Vármegyei Futsal U11-es bajnokság "Nyilasi" csoportjának harmadik fordulóját. Mindez a gyakorlatban azt jelentette, hogy a házigazda Bácsalmás mellett Bordány, Balástya és Mórahalom csapatai körmérkőzéses rendszerben játszott egymással.

Helyszín: Bácslamási Kézilabda Munkacsarnok

Az első mérkőzést a Bácsalmási PVSE együttese ellen játszották, ahol csapatunk kapot gól nélküli 0 : 2-es győzelmet ért el.

Liga: FUTSAL U11 "NYILASI" 3. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 13. (szombat) 09:00

Bácsalmási PVSE🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 0 : 2 (0 : 2)

A második mérkőzésen a DBFutball Bordány SK együttese ellen léptek pályára, ahol csapatunk ismét kapot gól nélküli 0 : 3 -as győzelmet ért el.

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 13. (szombat) 10:45

DBFutball Bordány SK🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 0 : 3 (0 : 0)

A harmadik mérkőzésen a KSE Balástya együttese ellen játszották, ahol csapatunk szoros mérkőzésen 1 : 1-es döntetlent ért el.

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 13. (szombat) 11:20

Kéméngyártó-Mórahalom VSE KSE🆚KSE Balástya 1 : 1 (1 : 0)

Mészáros Zoltán értékelése: A torna elérte technikai, taktikai és kondicionális célját is, így maximálisan elégedett vagyok a srácokkal és a látottakkal egyaránt.

A csapat tagjai: Hambalkó R., Császár Cs., Bálint Á., Tanács K., Balogh B., Himer O., Borbás Z., Hajdú S., Turzai D., Gal N.

A következő futsal forduló 2024. február 03. (szombat) napján 09:00 órától, a Móradombi Sport- és Rendezvénycsarnokban játszák.