FUTSAL LU13: HARMADIK FUTSAL FORDULÓ IS VÉGET ÉRT

2024.01.28

Egy győzelem és kettő vereség a mérleg.

Szombaton rendezték a Csongrád-Csanád Vármegyei Futsal LU13-as bajnokság "Savanya Csilla" csoportjának harmadik fordulóját. Mindez a gyakorlatban azt jelentette, hogy a házigazda Kecskemét mellett Jánoshalma, Sándorfalva és Mórahalom csapatai körmérkőzéses rendszerben játszott egymással.

Helyszín: Dunszt Ferenc Tornacsarnok ( Kecskemét )

Az első mérkőzést a Arany Bácsak együttese ellen játszották, ahol csaptunk magabiztos 1 : 2-es győzelmett aratott.

Liga: FUTSAL LEÁNY U13 "SAVANYA CSILLA" 3. forduló

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 27. (szombat) 10:45

Arany Bácska🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 1 : 2 (1 : 1)

A második mérkőzésen a Sándorfalvi SK "B" együttese ellen léptek pályára, ahol csapatunk 1 : 3-as vereséget szenvedett.

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 27. (szombat) 12:15

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚Sándorfalvi SK "B" 1 : 3 (1 : 0)

A harmadik mérkőzésen a Mercedes KLC együttese ellen játszották, ahol csapatunk nagyarányú 9 : 0-as vereséget szenvedett.

Mérkőzés dátum/időpont: 2024. január 27. (szombat) 13:45

Mercedes KLC🆚Kéménygyártó-Mórahalom VSE 9 : 0 (4 : 0)

Tóth Martin értékelése: Érdekes egy csoportban vagyunk, van a Kecskemét, aki mindenkit megver, van az Arany Bácska, aki mindenkitől kikap, és van a Sándorfalva és Mi, akik szoros meccseket játszanak. Ma a Sándorfalva örülhetett. Sok hibával játszottunk, mégis rengeteg helyzetet sikerült kialakítani, de a gólzsák nem szakadt ki. Voltak szép játékelemek, de ez most kevés volt a hibák és kihagyott helyzetek mellett. Az utolsó fordulóban próbáljuk a második helyet elérni!

A csapat tagjai: Mohai B., Vadnay K., Szekers V., Szécsi B., Domján Gy., Rácz E., Burik L.

A következő futsal fordulót 2024. február 17. (szombat) napján 09:00 órától, a Balástyai Tornateremben játszák.