FUTSAL: HATALMAS GYŐZELEM

2024.02.20

Futsal csapatunk továbbra is az élen.

Hétfő este izgalmas összecsapásnak lehettünk tanúi a Férfi Futsal NB III. csoport 13. fordulójában, amikor Férfi Felnőtt csapatunk hazai pályán fogadta a Diner-Siland Futsal Club együttesét. A mérkőzés nemcsak hogy magabiztos győzelmet hozott, de egy igazi gólzáporral is megajándékozott bennünket, hiszen csapatunk 15 : 0 arányban diadalmaskodott. Ezzel a lenyűgöző győzelemmel továbbra is vezetjük a bajnoki táblázatot, egy ponttal megelőzve a NNC Frogs Lajosmizse FC csapatát, akik úgyan egy mérkőzéssel kevesebbett játszottak, mint csapatunk. Minden játékos teljesítményére rendkívül büszkék vagyunk, és a csapat összjátékára is, nagy elismerést érdemelnek. Bizakodva várjuk a következő, záró fordulót, és reméljük, hogy hasonló sikerben lesz részünk!

Liga: Férfi Futsal NBIII 13. forduló

Helyszín: Móradombi Sportcsarnok

Mérkőzés dátum/idő: 2024. február 19. (hétfő) 20:00

Kéménygyártó-Mórahalom VSE🆚Diner-Siland Futsal Club 15 : 0 (3 : 0)

Kezdőcsapat: Sági V., Godó L., Pető B., Lévai N., Albert Cs.

Cserék: Péter B., Molnár D., Baucic T.

Technikai vezető: Pető Bence

Gólszerző: Albert Cs. (⚽ 10', ⚽ 15', ⚽ 19', ⚽ 30', ⚽ 39', ⚽ 40'), Baucic T., (⚽ 18', ⚽ 20'), Lévai N.,  (⚽ 19', ⚽ 40'), Molnár D. (⚽ 11'), Godó L. (⚽ 22', ⚽ 29', ⚽ 33', ⚽ 33')

Pető Bence értékelése: Sikerült szépen visszavágnunk az ottani vereségért. Nehezen indult be a gólgyár, de a 10. Perctől kezdve megtört a jég. Egy elég jó első félidő után sikerült a csapatnak egy jobb második félidőt produkálni, amire eddig nem gyakran volt példa a szezonban. Végre sikerült kapott gól nélkül lehozni a mérkőzést, ami a csapat szervezett védekezésének, és a kapusteljesítménynek is köszönhető. Büszke vagyok a csapatra, így kell hazai pályán lezárni egy szezont.

A következő futsal fordulóban a St. Mihály FC Sportegyesület csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. február 27. (kedd) napján 20:00 órától, a Szent Gellért Fórumban játszák.