FÖLÉNYES GYŐZELMET ARATTUNK A BORDÁNY ELLEN!

2023.10.28

Ötösre vizsgázott csapatunk.

Nem sok idő kellett ahhoz, hogy csapatunk javítson az előző fordulóban elszenvedett vereséget követően. Papp Endre együttese szombaton a Bordányt fogadta. A fiúk remek kezdéssel adták meg a meccs alaphangulatát. Nagy Márton Andor ugyanis már a 18. percben megszerezte a vezetést. Nem sokkal később Szalma Gergely is feliratkozott a góllövők közé, az első félidő 42. percében pedig Nagy Márton Andor duplázott és alakította háromgólosra a mórahalmi vezetést. A második játékrészben két gólt esett, ám azt is csapatunk szerezte. Előszőr Rádóczi Dávid volt eredményes tízenegyesből, majd Holcsik Bálint is betalált egy szögletrúgásból beállítva az 5 : 0 - ás végeredményt.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 11. forduló

Mérkőzés dátum/idő: 2023. október 28. (szombat) 14:30

Kéménygyártó-Mórahalom VSE - DBFUTBALL Bordány SK 5 : 0 (3 : 0)

Kezdőcsapat: Weszelovszky G. (⬇️ 46'), Tajthy L., Vajda M., Cizmadia L., Holcsik B. (⬇️ 69'), Mészáros G., Nagy M.(⬇️ 57'), Ábrahám B., Bokányi R., Róka B. (⬇️ 71'), Szalma G. (⬇️ 46')

Cserék: Mison B. (⬆️ 46'), Fenyvesi B. (⬆️ 57') Trója G., Rádóczi D. (⬆️ 46'), Pető B. (⬆️ 69'), Csehó M., Baucic T. (⬆️ 71')

Vezetőedző: Papp Endre

Gólszerző: Nagy M. (⚽ 18', ⚽ 42'), Szalma G. (⚽ 26'), Rádóczi D. (⚽ 48'), Holcsik B. (⚽ 68')

Papp Endre értékelése: Csapatom tudta, hogy nagyon fontos mérkőzés a mai és csak a 3 pont elfogadható az elmúlt szerencsétlenebb hetek utàn! Ennek megfelelően is állt mindenki hozzá, türelmes, nagyon magabiztos játékal, szép gólokat rúgva, megannyi helyzetett kidolgozva szép győzelmet arattunk! Sajnos amilyen helyzetbe vagyunk mostanában ez a meccs is vezér áldozattal jàrt, ezúton is kíván a csapat jobbulást Nagy Márton Andornak! Várjuk vissza!

A következő bajnoki fordulóban a M-Perfect Home - Algyő csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. november 04. (szombat) napján 13:30 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.