ÉRTÉKES GYŐZELEM, ÉRTÉKES HÁROM PONTTAL

2023.09.17

Nem fért kétség együttesünk győzelméhez.

Első idegenbeli győzelmére hajtott csapatunk vasárnap a Szentes otthonában. Papp Endre legénysége ennek megfelelő mentalitással lépett pályára, és végig kezében tartotta a mérkőzést, de helyezeteket az első játékrészben nem sikerült gólra váltani, így gólnélküli döntetlennel vonultak szünetre csapatok. A második félidő viszont már kéttő MVSE-gólt is tartogatott. Előbb Holcsik Bálint szerezte meg büntetőből első mórahalmi gólját a szezon során, majd Ábrahám Balázs is betalált a hazai kapuba, amivel beállította a mérkőzés végeredményét. Csaptunk szezonbéli második győzelmének köszönhetően kető helyett ugrott előre a tabellán és így jelenleg a 6. helyen áll.

Liga: Csongrád-Csanád Vármegyei I. osztály 5. forduló

Helyszín: Szentes Városi Stadion

Mérkőzés dátum/idő: 2023 szeptember 17. (vasárnap) 16:00

Szentesi Kinizsi SZITE - Kéménygyártó-Mórahalom VSE 0 - 2 (0 - 0)

Kezdőcsapat: Weszelovszky G., Vajda M., Tóth M. (⬇️ 71'), Csizmadia L. (⬇️ 67'), Holcsik B. (⬇️ 70'), Pető B., Csehó M. (⬇️ 61'), Mészáros G., Nagy M. (⬇️ 45'), Ábrahám B., Róka B.

Cserék: Mison B., Tajhy L.(⬆️ 71'), Trója G. (⬆️ 70'), Rádóczi D.(⬆️ 46'), Rádóczi D.(⬆️ 67'), Baucic T., Szalma G. (⬆️ 61')

Vezetőedző: Papp Endre

Gólszerző: Holcsik B. (⚽ 50'), Ábrahám B. (⚽ 66')

Papp Endre értékelése: Mai mérkőzésen nem játszott olyan jól a csapat, mint a múlthetin, de tisztességgel csinálták, mégha az első félidő nem is volt az igazi. Félidőben megbeszéltük a dolgokat, és a második félidőben kijött a két csapat közti taktikai, mentális és fizikai különbség, amit a sok kialakított helyzet bizonyít, amelyből csak kétszer sikerült a hálóba találni.

A következő bajnoki fordulóban a FK 1899 Szeged SZEOL csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. szeptember 23. (szombat) napján 17:30 órától, a SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep játszák.