ÉRTÉKES GYŐZELEM, ÉRTÉKES HÁROM PONTAL

2023.02.19

Nem fért kétség együttesünk győzelméhez.

Nem sok idő kellett várni, hogy csapatunk elző fordulóhoz hasonló eredményt érjen el. Papp endre együttese szombaton a Hódmezővásárhelyt fogadta. Az első félidő utolsó percében Baji Renátó alakította egygólosra a mórahalmi vezetés. A második játékrészben további három gól esett, ám azt is csapatunk szerezte - Baji Renátó gondolta úgy, hogy nem elékszik meg egy találattal, és megszerete második gólját. Nem sokkal később Fodor Zsombor is feliratkozott a góllövők közé, a második félidő utolsó percében pedig Bokányi Richárd alakította négygólosra a mórahalmi vezetést, beállítva ezzel a 4 - 0-s végeredményt.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei I. osztály 18. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. február 18. (szombat) 14:00

Mórahalom VSE - Hódmezővásárhelyi FC 4 - 0 (1 - 0)

Mórahalom VSE: Weszelowszky G., Vajda M., Holcsik B. (⬇️ 87'), Csizmadia L. (⬇️ 70'), Baji R. (⬇️ 81'), Pető B. (⬇️ 46'), Mészáros G., Nagy M., Rádóczi D., Bokányi R., Szalma G. (⬇️ 73')

Cserék: Mison B., Tajthy L. (⬆️ 73'),  Trója G. (⬆️ 87'), Görbe B.(⬆️ 81'),, Fodor Zs. (⬆️ 70'), Rádóczi D. (⬆️ 46'), Szalai R.

Edző: Papp Endre

Gólszerző: Baji R. (⚽ 45', ⚽ 79'), Fodor Zs.(⚽ 87'), Bokányi R. (⚽ 90')

Papp Endre értékelése: Úgy érzem, hogy ez az eredmény a mai napon nem túlzó, mert nagyon jól fociztunk, sok helyzetett alakitottunk ki. Arra keszültünk és amit beszéltünk az öltözőben, hogy magasak és jók párharcokban és hosszú labdákkal akarnak játszani, ezt mi gyors jatékkal a földön próbáljuk megoldani, sok mögé kerüléssel, ami azt gondolom maximálisan meg is oldottak! Szép eredmény, de nagyon szervezett és jó fociz játszó csapat ellen nyertünk, amivel még büszkébb a győzelem íze! Most kell okosank és türelmesnek maradni, mert ez az épitkezes éve, hisz ma is 8 fő 20 éves volt a keretbe és jatszott, építjük a jövőt!

A következő bajnoki fordulóban a FK 1899 Szeged - SZEOL  csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. február 25. (szombat) napján 14:00 órától, az Móradombi Sportközpont játszák.