EGY-EGY GÓL UTÁN DÖNTETLEN

2022.10.29

Öt meccse veretlen csapatunk.

Ismét veretlenűl hagyta el a pályát csapatunk. Papp Endre együttese a tabella 5. helyén álló ESK Kiskundorozsma csapatát fogadta szombaton.  A vedégek a mérkőzés már a 63. percben vezetést szereztek, ám csapatunk nem adta fel, és hajrá 92. percében Szalma Gergely büntetőrúgásból szerzet góljával egyenlíteni tudott. Több gól pedig már nem esett a maradék időben, így maradt a döntetlen. Ezzel második döntetlenjét könyvelhette el csapatunk a szezonban, amely 11 kör után 17 ponttal az 4. helyen áll a tabellán.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei I. osztály 11. forduló

Helyszín: Móradombi Sportközpont

Mérkőzés dátum/időpont: 2022. október 29. (szombat) 13:30

Mórahalom VSE - ESK Kiskundorozsma 1 - 1 (0 - 0)

Mórahalom VSE: Weszelovszky G., Trója G. (⬇️ 57'), Görbe B. (⬇️ 4'), Szűcs D., Csizmadia L. (⬇️ 72'), Baji R., Nagy M., Malatinszki Á. (⬇️ 52'), Rádóczi D., Bokányi R., Szalma G.

Cserék: Nagy G., Tajthy L. (⬆️ 57'), Vajda M. (⬆️ 4'), Tóth M. (⬆️ 72'), Pető B. (⬆️ 52'), Szalai R. (⬆️ 88')

Edző: Papp Endre

Gólszerző: Szalma G. (⚽ 92')

Papp Endre értékelése: Büszke  vagyok a csapatomra! 5 meccs óta veretlen a csapat és ha kicsit szerencsésebbek vagy csak koncentráltabbak vagyunk akkor ebbe egy x sincs! Jó úton vagyunk mai mérkőzésen is több helyzetett alakítottunk ki míg ellenfelünknek egyet,  ha engedtünk! Fejlődnie kell az ellenfél kapuja előtt, de már tudjuk, hogy csúszva maszva a csapatért küzdve is hogyan kell jatszani. Hajra MVSE!

A következő bajnoki fordulóban a Deszk SC csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. november 05. (szombat) napján 13:30 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.