DÖNTETLEN SZEGEDEN

2022.10.09

Gól nélküli döntetlent játszott csapatunk.

Szeged volt a bajnoki tabella minnél előkelőbb helyezéséért vívott harc következő állomása csapatunk számára a hétvégén. Papp Endre legénysége kezdte jobban a mérkőzést, mégis a hazaiak előtt adódott az első gólszerzési lehetőség. Ezt követően a szünetig helyzetetek nem jegyezhettünk fel. A második 45 percben sem szereztek gólt a csapatok, így maradt a pontosztozkodás. Együttesünk 10 ponttal a 5. helyen áll a bajnoki tabellán.

Liga: Csongrád-Csanád Megyei I. osztály 8. forduló

Helyszín: SZEOL SC Szalai "Dzsinó" István Sporttelep

Mérkőzés dátum/időpont: 2022. október 07. (szombat) 19:00

FK 1899 Szeged - SZEOL - Mórahalom VSE 0 - 0 (0 - 0)

Mórahalom VSE: Weszelowszky G., Vajda M., Trója G., Görbe B., Szűcs D., Csizmadia L. (⬇️ 57'), Hovanyecz A. (⬇️ 33'), Nagy M., Rádóczi D. (⬇️ 72'), Rádóczi D., Bokányi R.

Cserék: Nagy G., Tajthy L. (⬆️ 72'), Tóth M., Szalai R., Malatinszki Á. (⬆️ 57'), Szalmai G. (⬆️ 33')

Edző: Papp Endre

Papp Endre értékelése: Mai mérkőzésen sajnos nem azt történt, amit elterveztünk és ahogy dologoztunk egész heten! Minden játekos ment és csinálta, e téren nem lehet panasz rájuk, de minőségében és játékba magunk alatt teljesitettünk, amíg előrefelé játékba nem lesz önbizalmunk, nem rakunk bele több extrat és a helyzeteinkkel a támadó harmadba nem gazdálkodunk jobban, addig ez az eredmény a realitás a jól küzdő maximálisan szervezett, néhól szép focit jatszo FK 1899 Szeged ellen. Dolgozunk tovább!

A következő bajnoki fordulóban a Szentesi Kinizsi SZITE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2022. október 15. (szombat) napján 14:30 órától, a Móradombi Sportközpontban játszák.