A HAJRÁBAN LETT MEG A GYŐZELEM

2023.05.08

Idegenben szerzett három pontot csapatunk.

Az elmúlt két mérkőzése nem sikerült jól csapatunknak. A bajnoki és a kupa fordulóban elszenvedett vereséget követően mindenképpen javítani szeretett volna együttesünk. Ennek szellemében lépett pályára az MVSE a Kiskundorozsma vendégeként. Az első félidőben nem született gól, és a második játékrészben is sokáig hasonló volt a helyzet. Végül egy gól döntött, amit Nagy Márton Andor szerzett a 85. percben, ezzel pedig meglett a három pont. Az MVSE így 29 forduló után 47 ponttal az 5. helyen áll a tabellán.

Liga: Megyei I. osztály Felsőház 7. forduló

Helyszín: Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya

Mérkőzés dátum/időpont: 2023. május 06. (szombat) 17:00

ESK Kiskundorozsma - Mórahalom VSE 0 - 1 (0 - 0)

Mórahalom VSE: Weszelovszky G., Vajda M., Görbe B.(⬇️ 78'), Holcsik B. (⬇️ 90'), Csizmadia L. (⬇️ 68'), Baji R. (⬇️ 92'), Pető B., Nagy M., Rádóczi D., Bokányi R., Szalma G.

Cserék: Mison B., Tajthy L. (⬆️ 90'), Trója G. (⬆️ 78'), Fodor Zs.(⬆️ 68'), Mészáros G. (⬆️ 92'), Szalai R.

Edző: Papp Endre

Gólszerző: Nagy M. (⚽ 85')

Papp Endre értékelése: Nagyon nehéz mérkőzés várt ránk Dorozsman, ami így is lett! Végig igyekeztünk dominálni, ami a merkőzés nagyobb részében úgy gondolom, mind tamadásba és vedekezésben sikerült. Ha nem is voltunk elég pontosak a tamadó harmadba, mint kellett volna, de igy is sok helyzetett alakitottunk ki a massziv dorozsmai brigád ellen, amit a pálya is segitett! Végig hittek a fiúk magukba és mentek tisztességesen előre tudatosan, aminek szép gól lett a jutalma és megerdmelt győzelem! Gratulálok a Dorozsmanak, mert 10 emberrel és 3 serültel is tisztesegesen a sporthoz méltóan nem a könnyebb utatt valasztotta, hanem megtettek mindent a mai napon! Varjuk a szurkolóinkat a következő 2 kettő fontos hazai mérkőzésre.

A következő bajnoki fordulóban a Tiszasziget SE csapata lesz az ellenfél. A mérkőzést 2023. május 13. (szombat) napján 17:30 órától, a Móradmbi Sportközpontban játszák.